Доставка замовлень по Україні

Ми доставимо Ваше замовлення за допомогою кур'єрських служб експрес доставки в будь-який населений пункт України в найкоротші терміни. При оформленні не забудьте вказати, яким саме кур'єром доставити Вам замовлені товари (для вибору доступні - Нова пошта, Делівері, МістЕкспресс та Інтайм).

Ви також можете вибрати варіант доставки у відділення кур'єрської служби або замовити адресну доставку до Ваших дверей.

  • Вартість доставки оплачується покупцем за тарифами обраного кур'єра.

  • Терміни відправки від 2-ох до 4-ох робочих днів.

     

Як оплатити замовлення

Оплата при отриманні.

Даний варіант дозволяє сплатити Ваше замовлення після отримання та перевірки товару, що дуже зручно.

Важливо! Кур'єри стягують з одержувача додаткову комісію (її розмір залежить від обраного Вами кур'єра). Даний варіант доступний тільки для замовлень до 10 000грн, якщо сума замовлення більше зазначеної суми, інтернет магазин має право вимагати від покупця оплатити частину вартості замовлення перед відправкою.

Інтернет магазин має право вимагати від покупця оплатити 10% від вартості товару перед відправкою, якщо це великогабаритний товар.

Оплата на картку ПриватБанку

Даний варіант є найвигіднішим з точки зору економії, оскільки Вам не доведеться оплачувати додаткову комісію курьерам. Якщо при оформленні замовлення, Ви вибрали саме цей варіант оплати, то наші менеджери повідомлять Вам номер картки ПриватБанку для оплати зручним для Вас способом (наприклад, смс - повідомленням).